e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Prezydent Duda odwiedził drugi raz


20 czerwca po raz drugi w historii naszego miasta, do Moniek przyjechał Prezydent Rzeczypospolitej Polski Andrzej Duda. W centrum spotkał się z mieszkańcami.

Na godzinę przed spotkaniem zaczęli przybywać do centrum miasta zwolennicy obecnego Prezydenta. Przygotowania do wizyty trwały kilka dni, na słupach wywieszono flagi, odświeżono grządki kwiatowe i skoszono trawniki.

Wyborczą sobotę Prezydent RP rozpoczął od wizyty w Grajewie, by następnie odwiedzić Mońki i zakończyć spotkania wyborcze w Białymstoku. Przypomnijmy, że Prezydent Andrzej Duda odwiedził nas we wrześniu 2015 roku.

W swoim przemówieniu Prezydent mówił o konieczności rozwoju naszego kraju, o większych i mniejszych inwestycja które będą generowały zatrudnienie i godziwą płacę. „Państwo tutaj w Mońkach bardzo często macie swoich bliskim w Stanach Zjednoczonych i wielu innych miejscach za granicą i wiecie jak można żyć gdzie indziej. Ja był chciał żeby w Polsce były takie same warunki życia jak na zachodzie Europy, takie same warunki jak w Stanach Zjednoczonych.” – powiedział Prezydent Andrzej Duda.

Do Moniek na spotkanie z Prezydentem Andrzejem Dudą przyjechali: Europoseł Krzysztof Jurgiel, Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski, Poseł RP Jarosław Zieliński. Nie mogło zabraknąć przedstawicieli władz samorządowych oraz członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!