e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Wracamy do pływania


Od najbliższej soboty na 99% wznawiamy pracę Pływalni Powiatowej w Mońkach. Decyzją rządu baseny mogą rozpocząć ponowną działalność od 6 czerwca. Mam nadzieję, że jako klienci tęsknicie za usługami Pływalni tak samo jak pracownicy Pływalni za Wami. Co prawda niewiele basenów w kraju zdąży ze wszystkimi procedurami do 6 czerwca. My jednak jesteśmy w tej grupie, która jest na spotkanie z Państwem gotowa.

Będzie co prawda troszkę ograniczeń, ale nie są one aż tak bardzo uciążliwe. Jednorazowo z Pływalni może korzystać 45 osób plus 5 osób z groty solnej. Na jednym torze ma prawo znajdować się maksymalnie 4 użytkowników. W jacuzzi może znajdować się tylko jedna osoba, ale ograniczenie to nie dotyczy osób wspólnie zamieszkujących. W saunie jednorazowo mogą być jedynie dwie osoby. Musimy też pamiętać o zachowaniu pomiędzy sobą odległości min. 2 metrów. Odległości musimy zachować też pod prysznicami i przed kasą.

Użytkownicy mają też obowiązek wchodzić na Pływalnię w maseczkach, które zdejmują w przebieralni i zostawiają w swojej szafce. Po zakończeniu pływania tam też maseczki zakładają. Ważnym elementem pobytu na Pływalni jest dezynfekcja rąk. W tym celu w obiekcie znajduje się 25 dozowników z płynem do ich dezynfekcji . Dla Państwa informacji zgodnie z zaleceniami umieściliśmy też 95 tabliczek instruktażowych i infografik.

Dla bezpieczeństwa i komfortu korzystania z naszych usług uczyniliśmy wszystko a nawet więcej. Nie zmarnowaliśmy czasu przerwy i wykonaliśmy masę prac konserwacyjnych i naprawczych. Jestem przekonany, że Pływalnia może być jednym z najbezpieczniejszych miejsc w dobie koronawirusa. Świadczą o tym m.in. wyniki badań opublikowane przez Dyrektora Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego- Państwowego Zakładu Higieny, które mówią wprost, że „nie udokumentowano dotychczas przypadków szerzenia się zakażeń SARS-CoV-2 poprzez wodę w basenach kąpielowych, spa i na wodnych placach zabaw oraz w innych podobnych obiektach, w których jej jakość jest okresowo badana. Podkreśla się podatność omawianego czynnika infekcyjnego na działanie biobójcze typowych środków do dezynfekcji wody opartych na związkach chloru stosowanych w standardowych dawkach”.

Przybywajcie więc, zaufajcie naszej profesjonalnej załodze, a na pewno spędzicie czas bezpiecznie i z pożytkiem dla zdrowia. Czekamy na Was już od soboty od godz. 12.00. Czasowo zamknięta jest widownia oraz sala fitness dla osób indywidualnych. Reszta atrakcji czeka na Państwa. Jak widać na załączonych zdjęciach cały obiekt jest smutny bez klientów, bo to Wy wnosicie w niego radosne elementy życia.

Bogdan Sierba - Dyrektor Pływalni Powiatowej w Mońkach


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!