e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Byli nietrzeźwi i ścieli drzewa piłą motorową


Monieccy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych mężczyzn, którzy są podejrzewani o ścięcie w pasie zieleni w Mońkach dwóch drzew piłą motorową. 33 i 19-latek zostali zatrzymani w niespełna pół godziny, na jednej z przyległych ulic. W chwili zatrzymania, mieli przy sobie piłę oraz siekierę. Teraz dalszym losem mężczyzn zajmie się sąd.

Wczoraj, tuż przed 21.00 dyżurny monieckiej komendy otrzymał zgłoszenie o dwóch nietrzeźwych mężczyznach, którzy na ulicy Słowackiego w Mońkach piłą motorową ścięli 2 drzewa w pasie zieleni. W niespełna pół godziny mundurowi zatrzymali podejrzewanych, na jednej z przyległych ulic.

W chwili zatrzymania 33 i 19 – latek mieli przy sobie piłę motorową oraz siekierę. Mężczyźni zachowywali się agresywnie. Wstępne badania alkomatem wykazały, że zatrzymani byli nietrzeźwi. 33 i 19-latek noc spędzili w policyjnym areszcie. Teraz dalszym ich losem zajmie się sąd.

Jak widać interwencja została zakończona dość szybko, a wszystko za sprawą właściwej reakcji zgłaszających oraz sprawnym działaniom policjantów.

tekst i foto: http://www.monki.policja.gov.pl

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!