e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Zostań sponsorem


Zaproszenie do grona sponsorów XIX Międzynarodowych Wiosennych Biegów Ulicznych – Mońki 2020

W związku z organizacją dnia 26 kwietnia 2020 roku XIX Międzynarodowych Wiosennych Biegów Ulicznych organizatorzy zapraszają do dołączenia do grona sponsorów w/w imprezy biegowej.

W ostatnich latach w naszych biegach startuje ok. 900 uczestników. Ich ilość wzrasta z roku na rok. Za każdym razem bierze w nich udział co najmniej kilku medalistów zawodów rangi Mistrzostw Polski. Podczas ostatnich edycji udział brali też zawodnicy z Białorusi, Ukrainy, Litwy i Francji. W ramach całej imprezy odbędzie się 20 biegów począwszy od dzieci w wieku przedszkolnym a skończywszy na seniorach. Co roku odbywa się też bieg dla niepełnosprawnych.

W trakcie biegów wszyscy sponsorujący imprezę otrzymują pamiątkowe podziękowania, medale, statuetki i koszulki. Wszystkie firmy sponsorujące umieszczone zostaną na pamiątkowych koszulkach i dyplomach wręczanych zawodnikom. Dodatkowo każda firma wspomagająca XIX Międzynarodowe Wiosenne Biegi Uliczne może umieścić dowolną liczbę reklam swojej firmy w okolicach startu, mety oraz na całej trasie. Wykazy sponsorów będą rozwieszone w miejscu startu i mety. W czasie biegów będzie ich dodatkowo przypominał spiker zawodów. Listy sponsorów ukażą się także na lokalnych stronach internetowych i w miarę możliwości w prasie lokalnej. Sprawozdanie z naszych zawodów co roku przekazuje Telewizja Białystok, Gazeta Współczesna, prasa lokalna oraz ogólnopolskie i monieckie strony internetowe.

Biegi na dystansach 5 i 10 kilometrów odbywają się na trasie posiadającej atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Każdego roku zawody uświetniają znane osobistości, wybitni sportowcy oraz przedstawiciele władz miejskich, powiatowych i wojewódzkich. Do grona sponsorów zapraszamy instytucje, firmy a także osoby prywatne. Sposób sponsoringu do uzgodnienia.

Jak widać z powyższego opisu staramy się przygotować profesjonalną imprezę sportową. Swoim udziałem przyczynią się Państwo do podniesienia jej rangi i wzrostu pozytywnego obrazu naszego miasta w województwie i kraju oraz dostarczą reklamy Państwa firmie.

W imieniu organizatorów prosimy o podjęcie pozytywnej decyzji do dn. 29.02.2020r. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 602-79-09-04.

Ze sportowym pozdrowieniem w imieniu organizatorów - Bogdan Sierba Dyrektor Pływalni Powiatowej w Mońkach


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!