e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Choinka Noworoczna 2020


Jak co roku w ferie zimowe Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mońkach oraz Burmistrz Moniek zorganizowali dla dzieci z rodzin korzystających z pomocy społecznej "Choinkę Noworoczną". Impreza dobyła się 29 stycznia 2020 r. w Monieckim Ośrodku Kultury, na której bawiło się ok. 136 dzieci wraz z rodzicami. "Choinkę Noworoczną" rozpoczęli i powitali Burmistrz Moniek Pan Zbigniew Karwowski oraz Dyrektor MOPS w Mońkach Pan Mariusz Popowski.

Pani Ewelina Prokop, która prowadziła imprezę, zachęcała do udziału w licznych zabawach i konkursach wszystkie dzieci, które za udział otrzymywały wspaniałe nagrody. W przerwie między zabawami był zorganizowany dla wszystkich słodki poczęstunek (pączki i napoje). Wielką atrakcją dla dzieci okazali się funkcjonariusze Policji w Mońkach, którzy przygotowali wspaniałe gry i zabawy. Następnie uczestników choinki odwiedzili Strażacy z PSP w Mońkach, którzy zaprezentowali fachowy sprzęt strażacki, z którym na co dzień pracują. Pod koniec zabaw z wizytą przybył Święty Mikołaj z rąk, którego wszystkie dzieci otrzymały paczki oraz zrobiły wspólne, pamiątkowe zdjęcia.

W imieniu własnym oraz wszystkich uczestników zabawy składamy serdeczne podziękowania naszym przyjaciołom i sponsorom, bez których ta wspaniała impreza by się nie odbyła, a w szczególności:
- Panu Zbigniewowi Karwowskiemu - Burmistrzowi Moniek,
- Panu Dariuszowi Gwiazda - Dyrektorowi Monieckiego Ośrodka Kultury,
- Monieckiej Spółdzielni Mleczarskiej w Mońkach,
- "NEONET" - Sklep w Mońkach
- Pani Jadwidze Dębowskiej, właścicielce sklepu "TOPAZ Expres",
- Panu Wiesławowi Grzegorzowi Godlewskiemu, właścicielowi sklepu "WIGO",
- Panu Zdzisławowi Purta właścicielowi sklepu Rowery "Elpiro",
- Panu Dariuszowi Gajda, właścicielowi sklepu "Domino",
- Panu Andrzejowi Purta Monieckie Centrum Handlowo-Targowe w Mońkach
- Właścicielom Chińskiego Centrum Handlowego w Mońkach.

Tekst i więcej zdjęć na stronie www.mops-monki.pl


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!