e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Nowy Komendant Policji


23 stycznia, na sesji Urzędu Miejskiego w Mońkach oficjalnie powitano nowego Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach - panią Inspektor Annę Bajeńską.

Inspektor Anna Bajeńska - nowy Komendant Powiatowy Policji w Mońkach służbę pełni od 1997 roku. W jej trakcie pełniła stanowiska kierownicze w II i III Komisariacie Policji w Białymstoku. Następnie od 2014 została powołana na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sokółce, od 2016 roku stanęła na czele bielskiej Policji, a od 2017 roku była Komendantem Powiatowym Policji w Zambrowie.

Anna Bajeńska jest absolwentką Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Humanistycznej w Pułtusku. Jest mężatką i ma dwójkę dzieci. Interesuje się sportem i lubi podróże.

To już kolejna nominacja na te stanowisko w ciągu dziesięciu lat. Poprzednimi Komendantami Powiatowymi Policji w Mońkach byli: Władysław Naliwajko, Krzysztof Mróz, Andrzej Łapiński, Stanisław Antonowicz, Bartosz Lorenc, Grzegorz Malinowski.

zdjęcia: Urząd Miejski w Mońkach
Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!