e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Kolęda z gwiazdą


19 stycznia w kościele Matki Bożej Częstochowskiej odbył się koncert NaNowo, zespołu śpiewającego muzykę chrześcijańską i gospel.

Zespół NaNowo tworzy kilkunastoosobowy chór oraz czterech zawodowych muzyków z wieloletnim doświadczeniem. Różnorodność charakterów połączona pasją miłości i wyrażenia jej poprzez muzykę stwarza przestrzeń do realizacji artystycznych marzeń i odkrywania mocy muzyki NaNowo.

Chór oraz grupa instrumentalistów tworzy wyjątkowy skład tryskający energią i niespotykanym apetytem na życie. Zdobyte doświadczenie muzyczne przejawia się w kreatywności, muzykalności i łatwości we współpracy.

Organizatorem koncertu "Kolęda z gwiazdą" był Caritas Diecezji Białostockiej przy wsparciu środków Województwa Podlaskiego, Urząd Miejski w Mońkach, Moniecki Ośrodek Kultury, Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Kazimierza w Mońkach oraz ksiądz Andrzej Szczepańczyk.   od początku

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!