e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Podwójne święto!


Przywitanie Nowego, 2020. Roku oraz Jubileusz 55. lat nadania praw miejskich świętowali mieszkańcy Moniek w Sylwestrową noc!

Na godzinę przed północą Plac im. Czesława Gartycha zaczął wypełniać się rządnymi dobrej zabawy na świeżym powietrzu mieszkańcami Moniek. Pogoda dopisała. Hasłem przewodnim tegorocznych obchodów było 55-lecie nadania Mońkom praw miejskich.

Zaczęło się od kilku piosenek w wykonaniu zespołu Pezowicz Band. Następnie Burmistrz Moniek Zbigniew Karwowski podsumował mijający rok i życzył wszystkim pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.Tym razem organizatorzy postanowili podążać za ogólnopolskim trendem i zrezygnowali z tradycyjnych fajerwerków. W zamian, po raz pierwszy w naszym mieście, mogliśmy podziwiać profesjonalny pokaz laserów.

Kilkanaście minut po pokazach organizatorzy zaprosili na kolejną niespodziankę w postaci specjalnie przygotowanego na tę okazję tortu z napisem "55 lat nadania praw miejskich". Cała imprezę zakończyła druga część występu zespołu Pezowicz Band.

Tekst i foto: Urząd Miejski w Mońkach
Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!