e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Leczenie naturalne


21 listopada w ramach działalności UTW odbyło się spotkanie z Martą Popowską pt. „Terapie naturalne”. Pani Marta jest położną na oddziale położniczo ginekologicznym miejscowego szpitala.

Zebrała grupę ludzi i stworzyła Stowarzyszenia Centrum Zdrowej Rodziny. Od 2011 roku dzieli się z rodzicami swoim zawodowym i osobistym doświadczeniem położniczym i laktacyjnym. Założyła i prowadzi gabinet terapii naturalnej TherapyMed. http://www.therapymed.pl

Pani Marta proponuje pacjentom hirudoterapię, terapię metodą medycyny manualnej i odruchowej, a przede wszystkim pinoterapię. Łączy ona techniki akupunktury, refleksoterapii, akupresury, medycyny manualnej, a także elementy masażu.

Dzięki spotkaniu słuchacze uzyskali dużą wiedzę na temat baniek, jak je postawić i na co pomagają oraz leczenia pijawkami (hirudoterapia). Temat wykładu wzbudził duże zainteresowanie i emocje wśród zgromadzonych odbiorców, którzy zadawali wiele pytań oraz testowali stawianie baniek na własnej skórze.
Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!