e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Dance The World


26 października w Mońkach, a dokładniej w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych przy ulicy Tysiąclecia odbył się Festiwal Kultury Hip Hop "Dance The World 2".

Do Moniek zjechali się miłośnicy kultury Hip Hop z kilku krajów. Program zawodów podzielono na trzy grupy: I dzieci do 11 lat i ta właśnie grupa była najliczniejsza bo aż 42 tancerzy wystąpiło na parkiecie, II grupa uczestników liczyła 12-15 lat, zaś trzecia (dorośli) startowała w kategorii open.

Tańczono od godz. 10 do 18, a międzynarodowa, trzyosobowa komisja do wygrania oferowała po trzy vouchery w każdej kategorii o wartości 200 euro na podobną imprezę, która odbędzie się w Korei Południowej. Impreza była możliwa dzięki projektowi napisanemu przez Moniecki Ośrodek Kultury. Współorganizatorami też było Starostwo Powiatowe w Mońkach orz Urząd Miejski w Mońkach. Nad muzyką czuwał DJ Plash z Nowej Huty oraz DJ Bart z Iławy.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!