e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Rozpoczyna się kampania


Ogłoszone przez prezydenta Andrzeja Dudę wybory odbędą się 13 października 2019 r. Na zaprezentowanej liście Prawa i Sprawiedliwości jest Rafał Supiński z Moniek (pozycja 19).

Prawo i Sprawiedliwość jako pierwsze ogłosiło pełne składy list wyborczych. Jednym z kandydatów jest Rafał Supiński, obecny radny Rady Powiatu w Mońkach. W jesiennych wyborach samorządowych otrzymał największą ilość głosów w gminie Mońki uzyskując mandat radnego powiatowego. Na liście PiS znajdują się także przedstawiciele rządu, obecni posłowie i samorządowcy.

Kandydatów na każdej liście wyborczej w naszym okręgu może być aż 28 - do dwóch razy więcej niż mandatów poselskich, których na woj. podlaskie przypada łącznie 14 dla wszystkich komitetów.

Kandydatów z innych komitetów poznamy w najbliższym czasie. Jak podaje Państwowa Komisja Wyborcza wpłynęły już 32 zawiadomienia o utworzeniu komitetu wyborczego. Zgodnie z kalendarzem wyborczym komitety wyborcze mają czas na rejestrację list kandydatów do 3 września.

Wybory zgodnie z zarządzeniem prezydenta RP Andrzeja Dudy odbędą się w niedzielę 13 października 2019 r. Lokale wyborcze otwarte będą w godzinach od 7 do 21.

fot. fb/PiSMońkiFotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!