e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

IX Rock na Bagnie za nami


Na plaży miejskiej w Goniądzu miłośnicy muzyki undergroundowej ponownie mieli okazję wysłuchania koncertów kilkudziesięciu zespołów.

Tak jak w ubiegłym roku, impreza została podzielona na trzy dni. Ponownie publiczność tłumnie ściągnęła nad Biebrzę z całego kraju i zagranicy. 4 i 5 lipca na scenie usłyszeliśmy kilkadziesiąt zespołów.

Piątkowy wieczór zamykał projekt RE[punk]BLIKA – utwory zespołu Republika na punkowo: wykonanie zespół CHUPACABRAS + goście: MANTA BIROSTIS, Aśka, Leon, Kacper (Qulturka), ExPert (Inkwizycja), Salem (Kompania Karna), Sid (Zbeer), Wróbel (Inhalators) , Wiesław (Cela nr 3) . Gościem specjalnym był Zbigniew Krzywański - gitarzysta zespołu REPUBLIKA. W sobotnim muzycznym maratonie, ostatnie koncerty zagrały zespoły: REDAKCJA, CHUPACABRAS i MOSKWA.

Organizowany przez Fundację na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Goniądzu i Starostwa Powiatowego w Mońkach - festiwal Rock na Bagnie należy do sześciu największych festiwalami w Polsce. Został uznany przez Podlaską Regionalną Organizację Turystyczną oraz Urząd Marszałkowski woj. podlaskiego za jeden z dziesięciu najlepszych produktów turystycznych województwa podlaskiego. Nad przebiegiem wspaniałej imprezy czuwało 15 osób z Stage Team, 23 wolontariuszy + Jacek, Ania i Waldek.

Rock Na Bagnie to największa impreza w Polsce pokazująca scenę niezależną w całej okazałości. To również giełda z udziałem najważniejszych niezależnych firm fonograficznych, twórców koszulek i innych gadżetów, całodobowe radio internetowe mieszczące się niedaleko sceny i przeprowadzające wywiady z muzykami i gośćmi festiwalu, wystawy fotograficzne, spotkania i projekcje wyjątkowych filmów, kiermasz regionalnego jedzenia i piękny Biebrzański Park Narodowy na wyciągnięcie ręki.

Foto: Marek Nowicki (Szuwary)

Obejrzyj więcej zdjęć z 1 dnia

Obejrzyj więcej zdjęć z 2 dnia


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!