e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Piknik sportowo-rodzinny


23 czerwca na stadionie miejskim odbył się Piknik Rodzinny na sportowo. Było to też podsumowanie i podziękowanie piłkarzom i piłkarkom za miniony sezon.

Organizatorami pikniku był Ludowy Klub Sportowy Promień Mońki oraz Moniecki Ośrodek Kultury. Spotkanie rozpoczęło się od podziękowań trenerom poszczególnych zespołów: młodzików, żaków, orlików, trampkarzy czy juniorów. Należą do nich Bartosz Kobrzyniecki, Marcin Wrutniak i Marcin Grygo. W krótkim wystąpieniu Prezes Ludowego Klubu Sportowego LKS Promień Mońki – Andrzej Purta oraz Wiceprezes – Bartosz Kobrzyniecki podziękował rodzicom, działaczom i sponsorom za trud włożony w rozwój klubu.

Atrakcjami sportowego pikniku był mecz rodziców i piłkarzy Promienia, a także konkursy i zabawy na dmuchanych zabawkach przygotowanych przez firmę Fast Ivent. Wszyscy którzy przybyli na podsumowanie sezony mogli skosztować przysmaków z grilla. Warto wspomnieć, że w Promieniu obecnie gra około 180 zawodników.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!