e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Projekt Erasmus +


Projekt Erasmus + w Liceum Ogólnokształcącym im. C.K. Norwida w Mońkach

W ramach projektu Erasmus + "Jeden świat, jeden organizm..." w dniach 20-25 maja 2019 r. przebywała w naszym liceum młodzież i nauczyciele z Holandii, Włoch i Portugalii.

Celem projektu jest wymiana doświadczeń dotycząca metod nauczania w zakresie nauk geograficznych i przyrodniczych podczas międzynarodowych spotkań. Uczestnicy analizują elementy środowiska naturalnego charakterystyczne dla danego kraju i zmiany w nim zachodzące za pomocą innowacyjnych metod. W Polsce zapoznaliśmy naszych gości z ruchami masowymi na stokach, procesami i formami krasowymi oraz rolą człowieka w tych wszystkich procesach.

Harmonogram projektu obejmował również zajęcia teoretyczne oraz warsztaty, gdzie zaprezentowaliśmy partnerom odwiedzającym liceum sprawdzone sposoby przesyłania i testowania treści edukacyjnych (Testico, Edcite). Następnie uczestniczyliśmy w warsztatach terenowych m.in. w Ojcowskim, Pienińskim oraz Tatrzańskim Parku Narodowym.

Współpraca z ludźmi z innych krajów jest zawsze cennym i bardzo ciekawym doświadczeniem więc
z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania.

Koordynator projektu Katarzyna MońkoFotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!