e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Monieccy strażacy na podium


Komenda Powiatowa PSP w Mońkach zajęła III miejsce w Polsce w konkursie "Ognisty Ratownik – Gorąca Krew".

W roku 2018, już po raz dziewiąty, monieccy strażacy wzięli udział w ogólnopolskim programie Polskiego Czerwonego Krzyża "Ognisty Ratownik – Gorąca Krew". W XIII edycji programu, zdobyli III miejsce w kategorii "Najaktywniejsza Jednostka PSP". Należy podkreślić fakt, iż wysokie miejsce w kraju moniecka komenda utrzymuje przez ostatnie 9 lat. Na osiągnięcie tego sukcesu złożył się całoroczny wysiłek wszystkich krwiodawców biorących udział w akcjach oddawania krwi organizowanych na terenie powiatu monieckiego oraz działaniach zmierzających do promowania honorowego krwiodawstwa wśród lokalnej społeczności.

W dniu 8 marca br., w siedzibie Zarządu Głównego PCK w Warszawie, nastąpiło uroczyste podsumowanie programu. Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody z rąk nadbryg. Marka Jasińskiego – Zastępcy Komendanta Głównego a także przedstawicieli Zarządu Głównego Polskiego Czerwonego Krzyża i Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Przyrzeczenie ofiarności i męstwa w ratowaniu zagrożonego życia ludzkiego, obowiązuje nas stale, nie tylko wtedy, gdy pełnimy czynną służbę w Komendzie, ale również wtedy, gdy dzielimy się z potrzebującymi osobami swoją krwią.

Prezes Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Mońkach - Andrzej BeczkoFotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!