e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Choinka Noworoczna 2019


Jak co roku w ferie zimowe Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mońkach oraz Burmistrza Moniek zorganizowali dla dzieci z rodzin korzystających z pomocy społecznej "Choinkę Noworoczną". Impreza dobyła się 24 stycznia 2019 r. w Monieckim Ośrodku Kultury, na której bawiło się ok. 140 dzieci wraz z rodzicami. "Choinkę Noworoczną" rozpoczęli i powitali Burmistrz Moniek Pan Zbigniew Karwowski oraz Dyrektor MOPS w Mońkach Pan Mariusz Popowski.

Pani Ewelina Prokop, która prowadziła imprezę, zachęcała do udziału w licznych zabawach i konkursach wszystkie dzieci, które za udział otrzymywały wspaniałe nagrody. W przerwie między zabawami był zorganizowany dla wszystkich słodki poczęstunek (pączki i napoje). Wielką atrakcją dla dzieci okazali się strażacy z PSP w Mońkach, którzy przybyli na choinkę i opowiedzieli o swojej pracy jak również zaprezentowali sprzęt do nurkowania oraz przeprowadzili krótki kurs udzielenia pierwszej pomocy.

Następnie dzieci odwiedzili funkcjonariusze Policji, którzy przeprowadzili rozmowę edukacyjną na temat bezpiecznych ferii. Pod koniec zabaw z wizytą przybył Święty Mikołaj z rąk, którego wszystkie dzieci otrzymały paczki oraz zrobiły wspólne, pamiątkowe zdjęcia.

W imieniu własnym oraz wszystkich uczestników zabawy składamy serdeczne podziękowania naszym przyjaciołom i sponsorom, bez których ta wspaniała impreza by się nie odbyła, a w szczególności:
Panu Zbigniewowi Karwowskiemu Burmistrzowi Moniek,
Panu Dariuszowi Gwiazda Dyrektorowi Monieckiego Ośrodka Kultury,
Pani Jadwidze Dębowskiej, właścicielce sklepu "TOPAZ Expres",
Panu Wiesławowi Grzegorzowi Godlewskiemu, właścicielowi sklepu "WIGO",
Panu Zdzisławowi Purta właścicielowi sklepu Rowery – "Elpiro",
Panu Dariuszowi Gajda, właścicielowi sklepu "Domino",
Pani Karolinie Marzenie Stypułkowskiej, właścicielce sklepu "Net–Com",
Panu Andrzejowi Purta, właścicielowi sklepu PSB Mrówka oraz właścicielom Chińskiego Centrum Handlowego w Mońkach.

obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!