e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Nowa siedziba i szerszy asortyment


Z myślą o rosnących oczekiwaniach naszych klientów firma NETCOM w ubiegłym roku dokonała ogromnych inwestycji. Na terenie miasta Mońki powstała sieć światłowodowa o łącznej długości już ponad 100 km. W planach jest podłączenie do sieci wszystkich domów w Mońkach, a całość inwestycji wspierana jest przez najnowsze technologie. Obecnie poszerzamy ten zakres usług o FTTH (światłowód do domu), gdzie klient indywidualny ma możliwość korzystania z szerokiej gamy usług takich jak Internet, Telewizja, Telefon oraz Telefon Extra GSM .

Następstwem rozwoju sieci światłowodowej jest również zmiana lokalizacji firmy, która mieści się obecnie przy ul. Białostockiej 59. Wraz z nową siedzibą zwiększamy dostępny asortyment komputerów, laptopów, telefonów, drukarek, tuszy i tonerów, głośników oraz akcesoriów do telefonów. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia osobiście.

Firma NetCom istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Od początku swojej działalności jest dostawcą nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych dla odbiorców indywidualnych i przedsiębiorstw. Z naszych usług korzysta kilka tysięcy instytucji, firm oraz klientów indywidualnych. Masowym odbiorcą naszych usług są zrzeszeni w ramach Spółdzielni lub Wspólnot Mieszkaniowych użytkownicy. Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas bardzo ważna, a tym samym jest najlepszą formą reklamy.

Zarówno naszych obecnych jak i przyszłych klientów zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą dostępną na stronie www.monki.net.pl oraz w siedzibie firmy PPHU ”Karolina” przy ulicy Białostockiej 59, 19-100 Mońki, tel. 85 666 00 00

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!