e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

#mamczasrozmawiac


Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Mońkach uprzejmie informuje, że od dnia 23 listopada 2018 r. rozpoczyna się kolejna odsłona kampanii społecznej pod hasłem: "Mam czas rozmawiać (#mamczasrozmawiac)".

Działanie jest kontynuacją kampanii Krajowego Centrum ds. AIDS z 2017 r. o tym samym tytule i - podobnie jak ona - jest oparta na idei promowania międzypokoleniowego dialogu o zdrowiu rodziny, w tym HIV/AIDS i innych chorobach przenoszonych drogą płciową.

Głównym celem wydarzenia jest zachęcenie do wykonania testu diagnostycznego w kierunku HIV, jak największej liczby osób. W tym czasie niektóre punkty konsultacyjno-diagnostyczne (PKD), zlokalizowane w 26 miastach w całej Polsce, wydłużą swoje godziny pracy.

Aktualne godziny pracy oraz lokalizację danego punktu można sprawdzić na stronie internetowej: https://aids.gov.pl/pkd/. Problem ten może dotyczyć każdego bez względu na wiek, płeć, miejsce zamieszkania czy status społeczny.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!