e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Wygrajmy wielbłąda!


Trwają przygotowania do kolejnego Orszaku Trzech Króli. Zanim się odbędzie jest szansa na uatrakcyjnienie orszaku i wygranie... wielbłąda. Zobacz jak głosować !

Fundacja Orszak Trzech Króli prowadzi konkurs, w którym nagrodą główną jest prawdziwy, żywy wielbłąd. Weźmie on udział w orszaku w jednej z miejscowości w Polsce, która otrzyma najwięcej głosów internautów. Wystarczy wejść pod podany link, wpisać: Mońki, podać swój adres e-mail, zaakceptować regulamin i zagłosować. Na swoją skrzynkę mailową otrzymamy formularz do głosowania. Każdy adres mailowy to 1 głos na nasze miasto.

Orszak Trzech Króli to wiele jasełka uliczne organizowane w wielu miastach naszej Ojczyzny i za granicą. W Mońkach odbył się po raz pierwszy 6 stycznia 2018 r. Już teraz trwają przygotowania do orszaku, który przejdzie ulicami Moniek 6 stycznia 2019r. Zachęcamy do udziału, ale przede wszystkim do wsparcia organizatorów poprzez udział w internetowym głosowaniu!

Zachęcamy do głosowania, razem przy ogromnym zasięgu akcji i tak wielu użytkownikach Internetu Mońki mają szansę na wygraną. Zatem do dzieła! Głosujemy pod poniższym linkiem:
http://orszak.org/Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!