e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Akcja miś


Dyrekcja i nauczyciele Przedszkola w Mońkach zwracają się do mieszkańców naszego miasta z prośbą o wsparcie akcji mającej na celu pomoc chorym dzieciom przebywającym w szpitalach w Białymstoku.

25 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji zachęcamy wszystkich do przekazywania nowych pluszowych maskotek oraz artykułów plastycznych dla mały pacjentów. 25 listopada wolontariusze Fundacji Mam Marzenie przekażą wszystkie zebrane dary dzieciom przebywającym w szpitalach.

Dzieciaki przeżywają wielki stres, kiedy znajdą się w karetce pogotowia, w gabinecie lekarskim, na oddziale szpitalnym. Nie w każdym przypadku mogą być z nimi ich rodzice czy bliscy. Wręczona wtedy maskotka pozwala zapomnieć o chorobie i bólu. Artykuły plastyczne pozwalają oderwać się od smutnej rzeczywistości.

Podarujmy małym pacjentom odrobinę radości...

Maskotki i artykuły plastyczne można przynosić do 20 listopada do Przedszkola w Mońkach ul. Głowackiego 2 lub Aleja Niepodległości 16.

Koordynatorzy akcji: Anna Baczewska, Agnieszka Bielska, Anna Kulesza


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!