e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

W drodze po tytuł Mistera Polski


Adam Kacper Chojnowski lat 20, pochodzi z Moniek, jest absolwentem Liceum Ogólnokształcącego w ZSOiZ w Mońkach (r. szk. 2015/16). Aktualnie mieszka w Białymstoku i tu studiuje pielęgniarstwo na drugim roku w Wyższej Szkole Medycznej.

24 maja 2018 r. zdobył tytuł II Wicemistera Podlasia podczas XXI Gali Finałowej Miss Podlasia, Miss Nastolatek i Mister Podlasia 2018. 10 czerwca 2018 r. w ćwierćfinałach w Łodzi Adam zakwalifikował się do półfinałów konkursu Mister Polski. 01 lipca 2018 r. w półfinałach Mister Polski 2018 w Amfiteatrze w Kozienicach spośród 26 kandydatów Jury do finału głównego Mister Polski wybrało szesnastu, wśród których znalazł się również Adam Chojnowski.

Pasją Adama jest siatkówka plażowa, którą trenował w Klubie Gim_NET Mońki u trener Pani Marzeny Stypułkowskiej. Podczas wielu zawodów w siatkówce i lekkoatletyce, reprezentując klub i ZSOiZ w Mońkach osiągał sukcesy indywidualne i grupowe. Adam jest licencjonowanym ratownikiem wodnym, a swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuje podczas obozów młodzieżowych.

Gratulujemy sukcesów Adamowi i Jego Rodzicom oraz trzymamy kciuki w drodze po tytuł Mister Polski 2018.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!