e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Pomóżmy Ani wrócić do domu


Szanowni Państwo, już nie raz mieszkańcy Moniek oraz Powiatu udowadniali, iż w trudnych chwilach potrafią połączyć swoje siły i razem pomagać w sytuacjach kryzysowych, czy wręcz beznadziejnych. Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc dla jednej z mieszkanek naszego miasta, Ani Lulkiewicz, która uległa poważnemu wypadkowi w Kirgistanie. Ania w trakcie wyjazdu w góry uczestniczyła w katastrofie śmigłowca i już od miesiąca przebywa sparaliżowana na intensywnej terapii w kirgijskim szpitalu. Aby jednak podjąć skuteczną walkę o jej zdrowie i życie konieczny jest jej powrót do Polski i poddanie się specjalistycznemu leczeniu pod opieką wysokiej klasy lekarzy.

Aktualnie prowadzona jest zbiórka zorganizowana przez najbliższą rodzinę Ani, w której każdy z nas może wziąć udział. Od wczoraj udało się już zebrać ponad 80 tyś zł, co stanowi 64% kwoty potrzebnej do sprowadzenia Ani do Polski. Nie bądźmy obojętni na tą ludzką tragedię i po raz kolejny pokażmy jak wiele potrafimy razem zdziałać. Pod udostępnionym linkiem http://www.zrzutka.pl/pomoz-ani-wrocic-do-polski możecie Państwo wpłacać pieniądze oraz zapoznać się z przebiegiem całego zdarzenia.

W imieniu Ani i jej rodziny dziękuję za każde okazane wsparcie.
Błażej Buńkowski


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!