e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Dni Moniek - dzień 2


22 lipca był drugim dniem największej imprezy plenerowej w naszym mieście. Gwiazdą wieczoru w tym roku był zespół disco polo Skaner.

Jeszcze przed świętowaniem Dni Moniek pod pomnikiem Jana Pawła II zebrało się kilkudziesięciu motocyklistów, którzy uczestniczyli w pielgrzymce do kościoła p.w. Matki Odkupiciela w Bobrówce, z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz Święta patrona kierowców Św. Krzysztofa.

Po godzinie trzynastej amfiteatr miejski zaczął się zapełniać. Dla najmłodszych został przygotowany specjalny program prowadzony przez animatorów z firmy Fast Quad. Przed moniecką publicznością zaprezentowały się zespoły: Pogodna Jesień i Wrzosy, obejrzeliśmy także występy monieckiego zespołu muzycznego Orlando oraz występ Monieckiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej. Dobrymi skeczami popisywał się białostocki kabaret Widelec.

Około godziny siedemnastej Burmistrz Moniek oficjalne przywitał gości, a następnie wręczał puchary, dyplomy i nagrody pieniężne w konkursie na najlepszą posesję, balkon i zagrodę. Po rozstrzygniętym konkursie przyszedł czas na zabawę. Jako pierwsza na monieckiej scenie wystąpił Janusz Laskowski, który swoim repertuarem bardzo przypadł do gustu starszej publiczności.

Po nim na scenie pojawił się bardzo znany kabaret z Koszalina - czyli Koń Polski z nowym repertuarem. Wieczór jednak należał do disco polo. Przed publicznością wystąpił białostocki zespół disco polo Skaner.

Organizatorami imprezy był: Moniecki Ośrodek Kultury, Burmistrz Moniek i Gazeta Współczesna. Prowadzili ją: Adam Neczyporowicz i Barbara Maj.

Obejrzyj więcej zdjęć ””


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!