e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Dni Moniek - dzień 1


Sobota była pierwszym dniem największej imprezy rozrywkowej w roku - DNI MONIEK, której organizatorami są: Moniecki Ośrodek Kultury i Burmistrz Moniek.

Pierwszy dzień przebiegał "na sportowo", a wszystkie turnieje zostały rozegrane o jednej godzinie czyli dziesiątej.

Na obiekcie „blisko boisko” przy ulicy Gajowej rozegrano Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Moniek. Do turnieju zgłosiło się dziesięć zespołów. Kolejnym miejscem była Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mońkach, gdzie na piaszczystych boiskach rozegrano Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej, tam również do rozgrywek przystąpiło dziesięć zespołów. W Monieckim Ośrodku Kultury po raz kolejny rozegrano Turniej Szachowy im. Stanisława Rasia o Puchar Burmistrza Moniek. Tak jak w poprzednich latach frekwencja była wysoka, a przedział wiekowy dość duży.

Ale to nie wszystko, w niedzielę również o godzinie dziesiątej w Zajeździe Malibu w Mońkach zostanie rozegrany Turniej Brydża Sportowego o Puchar Burmistrza Moniek.

Nagrody, medale i puchary zostaną wręczone podczas drugiego dnia obchodów Dni Moniek na scenie monieckiego amfiteatru.

foto: Paweł Stankiewicz (Byku)

Obejrzyj więcej zdjęćIII Turniej siatkówki plażowej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Mońkach – Mońki 21.07.2018
Kategoria OPEN Mężczyźni
I. Jermacz/Czerepuszko – Białystok/Goniądz
II. Minkiewicz/Zalewski – Mońki/Mońki
III. Ignatowicz/Chociej – Sokółka/Sokółka
IV. Kot/Kwiatkowski – Białystok/Białystok
V. Sołowiej/Sadanowicz – Sokółka/Sokółka
VI. Muszyński/Andraka – Mońki/Białystok
VII. Roszko/Kisielewicz – Mońki/Białystok
VIII. Wilczko/Krysztopa – Mońki/Mońki
IX. Tynecki/Kaczmarek – Grajewo/Michałowo

Kategoria OPEN Kobiety
I. Pawelska/Rafałowska

Turniej odbył się na doskonale przygotowanych obiektach Szkoły Podstawowej nr 2 za co składamy serdeczne podziękowania dla Pana Dariusza Jaworowskiego – Dyrektora SP 2 oraz pracownikom szkoły. Dobrą radą i doświadczeniem wsparł i poprowadził zawody Pan Mieczysław Gawieńczyk za co również serdecznie dziękujemy.

X Turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Moniek – Mońki 21.07.2018
I. UUAA
II. Perła B-stok
III. FC Cieciorki
IV. FC Sztok
V. FC Kentucky
VI. Mrówka Mońki
VII. Wygrywy
VIII. Jobery
IX. Cookies.exe
X. Złota Obora
Najlepszy Zawodnik: Karol Pawłowski – Perła B-stok
Najlepszy Bramkarz: Katarzyna Sanik – FC Sztok
Król Strzelców: Dawid Jabłoński – UUAA
Turniej odbył się na boisku przy ul. Gajowej „BLISKO BOISKO”. Była to już 10 edycja zmagań piłkarskich rozgrywanych podczas obchodów Dni Moniek. Do turnieju zgłosiło się 10 zespołów, które rywalizowały w dwóch 5 zespołowych grupach, a następnie w fazie pucharowej. Na boisko przebywało 5 zawodników + bramkarz. Zawodnicy z drużyn, które zajęły miejsca I-III otrzymali pamiątkowe medale, na zwycięski zespół ponadto czekał okazały puchar, a wyróżniający się zawodnicy otrzymali statuetki. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali instruktorzy MOK-u.

Wszystkie trofea, medale, statuetki wręczał Burmistrz Moniek Pan Zbigniew Karwowski, któremu towarzyszyła delegacja gości z Litwy.

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!