e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

VIII Rock na Bagnie za nami


Na plaży miejskiej w Goniądzu miłośnicy muzyki undergroundowej ponownie mieli okazję wysłuchania koncertów kilkudziesięciu zespołów.

W tym roku impreza została podzielona na trzy dni. Ponownie publiczność tłumnie ściągnęła nad Biebrzę z całego kraju i zagranicy. 5 lipca w sali Goniądzkiego Ośrodka Kultury koncertowo zaprezentowali się: Adam Sokół, The Pau, Paweł "Guma" Gumola (Moskwa). Przy wspaniałej pogodzie 6 lipca na scenie usłyszeliśmy zespoły: Krain, Diversity, 3city Stompers, Akurat, Kompania Karna, Harusha, Fort Bs, Agressiva 69, Komety, Łydka Grubasa, Kobranocka, Abaddon, Świetliki, Deuter. Zaś 7 lipca swoje koncerty zaprezentowali: With All Your Strength, Pleasure Trap, Bang Bang, Aterra, Poison Heart, Molly Malone's, Zbeer, Aggressive (G), Quo Vadis, Znbb, Rejestracja, Bulbulators, Guitar Gangsters (Gb), The Analogs, The Bill.

Rock Na Bagnie to największa impreza w Polsce pokazująca scenę niezależną w całej okazałości. To również giełda z udziałem najważniejszych niezależnych firm fonograficznych, twórców koszulek i innych gadżetów, całodobowe radio internetowe mieszczące się niedaleko sceny i przeprowadzające wywiady z muzykami i gośćmi festiwalu, wystawy fotograficzne, spotkania i projekcje wyjątkowych filmów, kiermasz regionalnego jedzenia i piękny Biebrzański Park Narodowy na wyciągnięcie ręki.

Organizowany przez Fundację na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Goniądzu i Starostwa Powiatowego w Mońkach - festiwal Rock na Bagnie należy do sześciu największych festiwalami w Polsce. Został uznany przez Podlaską Regionalną Organizację Turystyczną oraz Urząd Marszałkowski woj. podlaskiego za jeden z dziesięciu najlepszych produktów turystycznych województwa podlaskiego.

Rock na Bagnie to festiwal który swoją atmosferą przypomina stare festiwale lat osiemdziesiątych takie jak Jarocin czy Róbrege. Pomysł festiwalu zrodził się w 2009 roku, a jego inicjatorami byli Paweł Pogorzelski i Piotr Znaniecki. Od lat nad całością czuwa Jacek Żędzian.

foto: Krzysztof Perzanowski

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!