e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Integracyjny Piknik Rodzinny


Sprawozdanie z „Integracyjnego Pikniku Rodzinnego 2018”

W niedzielę 1 lipca 2018r. w godz. 10.00- 13.00 w Ośrodku Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczym w Mońkach odbył się piknik rodzinny, który licznie zgromadził wychowanków placówki, ich rodziny i zaproszonych gości. Piknik odbył się po raz siódmy i cieszył się dużym zainteresowaniem.

Uroczystość otworzyła pani Dyrektor OREW-u Elżbieta Tyborowska witając serdecznie wszystkich przybyłych na piknik. Pani Krystyna Gleń podziękowała sponsorom, dzięki którym impreza mogła się odbyć.

Pomimo pochmurnej pogody wszyscy doskonale się bawili. Organizatorzy zapewnili uczestnikom urozmaicony program i wiele atrakcji. Każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Do zabawy przygrywał zespół muzyczny. Nad naszym bezpieczeństwem czuwali druhowie z Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Mońkach, a prezentowane bogate wyposażenie wozów bojowych cieszyło się wielkim zainteresowaniem.

W innym miejscu cały czas podczas trwania pikniku właściciele "Stadniny Pegaz" czuwali nad bezpieczeństwem małych jeźdźców, którzy chcieli skorzystać z możliwości przejażdżki na koniu. Wielką frajdą dla dzieci były zajęcia dogoterapii prowadzone przez panią E. Jabłońską. Liczną grupę zainteresowanych przyciągnęła nauka jazdy na gokarcie. Pod względem muzycznym imprezę uświetnił występ "Zespołu Biebrzanie" z Dolistowa. Naszym gościom najbardziej przypadł do gustu zamek do skakania i duża zjeżdżalnia oraz "Zorba" – kula sferyczna. Nad naszym zdrowiem pieczę miała pielęgniarka pani Bożena Mazur.

Dla uprzyjemnienia czasu gościom pikniku, organizatorzy zapewnili ciepły posiłek: karkówka i kiełbaski z grilla, chrupiący boczek i kaszanka, kawa, herbata oraz słodki poczęstunek. Atrakcją były lody włoskie i wata cukrowa. Na zakończenie wszyscy uczestnicy pikniku otrzymali dyplomy i podziękowania.

Wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji pikniku jeszcze raz serdecznie dziękujemy za liczne przybycie, radosną zabawę, wspólne świętowanie, które integruje, zbliża ludzi, buduje więzi, ułatwia otwarcie na świat i na drugiego człowieka. Dziękujemy bardzo serdecznie sponsorom i ofiarodawcom za wspieranie naszego ośrodka, to właśnie dzięki Wam, wszystkie atrakcje i poczęstunek były gratis.

Krystyna Gleń

Piknik sponsorowali:
1. Urząd Gminy w Jaświłach
2. Urząd Gminy w Trzciannem
3. Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Mońkach
4. Gimnazjum w Mońkach
5. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mońkach
6. Zespół Biebrzanie z Dolistowa
7. Zakład Produkcji Spożywczej Betex w Knyszynie
8. Zakład Mięsny Podlasie w Mońkach
9. Rzeźnia Dziękonie
10. Rzeźnia Braci Szypcio w Mońkach
11. Piekarnia Sobieski w Mońkach
12. Piekarnia Revmod w Mońkach
13. Sklep Topaz w Mońkach
14. AgroHurt w Mońkach

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!