e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Najlepsi z najlepszych


22 czerwca na hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Mońkach po raz jedenasty odbyła się Gala Sportu i Nauki. Od kilku już lat najzdolniejszych uczniów i najlepszych sportowców oraz trenerów osiągających wysokie wyniki doceniono stypendiami przyznanymi przez Burmistrza Moniek.

W uroczystości wzięli udział: Zbigniew Karwowski – Burmistrz Moniek, Mieczysław Klimowicz Inspektor Oświaty, Sekretarz Starostwa Powiatowego Barbara Maciorowska, Przewodniczący Rady Miejskiej Edward Klepacki, Dyrektorzy szkół, nauczyciele, trenerzy, rodzice oraz nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie.

Galę otworzył gospodarz obiektu Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 i Przewodniczący Rady Powiatu Dariusz Jaworowski. Z rąk Burmistrza Moniek uczniowie monieckich szkół otrzymali stypendia za:
- wyniki w nauce (laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych),
- osiągnięcia w twórczości artystycznej (zdobywcy nagród w zakresie twórczości artystycznej na poziomie wojewódzkim),
- osiągnięcia w sporcie (za zajęcie I, II, III miejsca w zawodach na szczeblu wojewódzkim),
oraz nagrody i wyróżnienia dla zawodników, trenerów i instruktorów za osiągnięte wyniki w krajowym współzawodnictwie sportowym.

Galę poprzedziły występy artystyczne uczennic ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Mońkach – Julii Zalewskiej, Otylii Ratkiewicz I Joanny Szypcio oraz uczennicy Gimnazjum w Mońkach Małgorzaty Adamczyk, zaś po ponad godzinnej uroczystości wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!