e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Podlaskie EduInnowacje nagrodzone


W dniu 14 czerwca 2018r. miała miejsce uroczystość wręczenia nagród edukacyjnych w konkursie OPTINE organizowanym przez Oddział Podlaski Polskiego Towarzystwa Informatycznego. W kategorii instytucjonalnej wyróżnienie otrzymało Wydarzenie – Podlaskie Eduinnowacje 2017. Konferencję organizuje Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach.

Celem Podlaskich EDUinnowacji jest zaprezentowanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań stosowanych w edukacji oraz zachęcenie nauczycieli do wykorzystywania ich w pracy dydaktycznej.
W dniach 20-21 października odbędzie się kolejna edycja Podlaskich Eduinnowacji. Na uczestników czeka szereg wykładów i warsztatów dotyczących nowości technologicznych, platform edukacyjnych, aplikacji, przykładów pracy z urządzeniami mobilnymi oraz mediami społecznościowymi i ich pozytywnego wpływu na pracę z uczniami.

Podczas konferencji oraz warsztatów można będzie zapoznać się z przykładami kreatywnych zadań gotowych do wykorzystania w czasie pracy z uczniami na zajęciach integrujących, wychowawczych, budujących współpracę w grupie.

Informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej www.eduinnowacje.pl .


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!