e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Bajeczka na Medal


Dnia 06.06.2018 roku odbyła się uroczysta gala rozstrzygająca konkurs „Przedszkole na Medal 2018”, zorganizowany przez regionalne dzienniki Gazetę Współczesną oraz Kurier Poranny.

Plebiscyt miał za zadanie wyłonić w każdym powiecie najlepsze przedszkole, najlepszą nauczycielkę wychowania przedszkolnego oraz najsympatyczniejszą grupę przedszkolną. W kategorii najlepsze przedszkole w powiecie monieckim zwycięzcą okazało się Niepubliczne Przedszkole Bajeczka. Nagroda jest o tyle ważna, gdyż zgłoszenie kandydatury przedszkola dokonywane jest przez rodziców i to właśnie oni oddając swoje głosy zdecydowali o ostatecznej wygranej Bajeczki.

Jest mi niezwykle miło i z tego miejsca chciałabym podziękować wszystkim, którzy oddali na nas swój głos. Każdego dnia staramy się pracować z jak największym zapałem, sercem i radością. Jest to niezwykle miłe uczucie, kiedy praca i zaangażowanie całego przedszkola zostają zauważone oraz docenione przez rodziców naszych podopiecznych. Mając tak wspaniałe dzieci oraz super rodziców mamy dla kogo się starać i nawet bez nagród dołożymy wszelkich starań by każdego dnia być na medal. Gratuluję również Pani Joannie Skwarko z Przedszkola w Mońkach zwycięstwa w kategorii najlepszej nauczycielki wychowania przedszkolnego powiatu monieckiego.
Jeszcze raz bardzo gorąco dziękuję za każdy oddany głos.


Dyr. Katarzyna Buńkowska

(fot. Anatol Chomicz, źródło Gazeta Współczesna)Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!