e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Mundur na rowerze


22 maja przez nasze miasto przejechała charytatywna sztafeta funkcjonariuszy służb mundurowych. Wyruszyła ona z Białegostoku i zakończy się 30 czerwca w Łodzi.

22 maja ruszyła II edycja wyjątkowej rowerowej sztafety charytatywnej, która ma na celu zebranie środków na leczenie i rehabilitację funkcjonariuszy poszkodowanych w trakcie akcji.

W tym roku funkcjonariusze jadą dla Marcina i Arka z Łodzi. Sztafeta ma do pokonania ponad 6100 kilometrów i przejedzie przez 133 miast.

St. sierż. Marcin Miniak doznał obrażeń ciała w postaci ran szarpanych obu dłoni z obecnością ciał obcych, skutkujących utratą palców I, III i IV lewej dłoni, licznych uszkodzeń ścięgien i wiązadeł lewej ręki, poparzenia powiek, uszkodzenia wzroku z penetracją ciał obcych, znacznego uszkodzenia słuchu wymagającego rekonstrukcji błony bębenkowej.

Asp. Sztab. Arkadiusz Dąbrowski doznał obrażeń ciała w postaci obu oczu oraz znacznego uszkodzenia słuchu. Obecnie ważą się losy tego czy Arek będzie w przyszłości widział.

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!