e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Dzieci z zaczarowanego lasu


W dniu 26 kwietnia 2018r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Mońkach odbyła się konferencja zorganizowana przez rodziców z Klubu Rodzin Autystyczny "Dzieci z zaczarowanego lasu" z okazji Światowego Miesiąca Szerzenia Wiedzy na Temat Autyzmu, temat przewodni spotkania: "Autyzm, całe moje życie".

Spotkanie prowadziła (lider Klubu) Pani Barbara Iwanicka, uczestniczyli w nim rodzice z chorymi dzieci oraz licznie zaproszeni goście, radni, dyrektorzy i pracownicy placówek oświatowych oraz pomocy społecznej, nauczyciele, pedagodzy, psychologowie oraz mieszkańcy Moniek.

Konferencja rozpoczęła się od występów "dzieci z zaczarowanego lasu". Następnie goście obejrzeli prezentację filmową, pt. Autyzm, całe moje życie. Były to wywiady z rodzicami dzieci ze spektrum autyzmu z Klubu Rodzin Autystycznych.

Celem konferencji było:
- popularyzacja wiedzy na temat autyzmu,
- promocja działań służących ograniczaniu skutków wykluczenia społecznego, stygmatyzacji, dyskryminacji.

Szczególnie serdecznie członkowie Klubu podziękowali wszystkim wolontariuszkom, którzy na co dzień poświęcają swój czas pracując na rzecz "dzieci z zaczarowanego lasu".


   od początku

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!