e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Dzień Otwarty dwójki


W sobotę, 24 marca 2018 r Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach zorganizowała „dzień otwarty”.

W sobotę, 24 marca 2018 r Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach zorganizowała „dzień otwarty”. Dyrekcja i nauczyciele zaprosili przyszłych uczniów i ich rodziców do odwiedzenia obu budynków szkoły i do zapoznania się z faktyczną i realną ofertą, jaką oferuje szkoła swoim wychowankom. Rodzice mieli możliwość obejrzenia, w jakich warunkach od 1 września będą uczyły się ich pociechy, a dzieci miały okazję do wzięcia udziału w różnego rodzaju zajęciach, jakie przygotowały panie uczące w klasach I-III.

Największym powodzeniem cieszyły się ozoboty - małe roboty, które po zaprogramowaniu przez dzieci poruszały się po wyznaczonych im trasach. Jak widać po zdjęciach, ozoboty wzbudziły także zainteresowanie rodziców. Przyszli uczniowie z zapałem wykonywali również prace plastyczne, które tematycznie były związane ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Dzieci własnoręcznie wykonywały plamy, ozdabiały tekturowe jajka motywami świątecznymi i wiosennymi. Na tablicach interaktywnych mogły również sprawdzić swoje wiadomości i umiejętności z zakresu języka polskiego i matematyki oraz języka angielskiego.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również zajęcia prowadzone przez logopedów w obu budynkach szkoły. Po wyczerpujących zajęciach na maluchy czekał słodki poczęstunek. Dzieci wychodziły ze szkoły szczęśliwe i zadowolone.

Obejrzyj więcej zdjęć
Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!