e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Spokrewnieni - pobieranie krwi w Mońkach


W niedzielę 18 marca 2018 r. w MOK-u w godz. 9:00 do 13:30 odbyła się kolejna akcja zorganizowana przez służby mundurowe naszego miasta pod ogólnopolską zbiórką krwi z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych "SPOKREWNIENI SŁUŻBĄ".

Na ogłoszoną akcję przybyło ponad 30 krwiodawców. Lekarz zakwalifikował 29 osób do oddania krwi. Zebrano w sumie 13 litrów cennego leku. Dziękuję wszystkim krwiodawcom, którzy chcieli uczcić Pamięci Żołnierzy Wyklętych i oddali krew potrzebującym. Dziękuję serdecznie za wielki dar serca.

Akcję zorganizowano przy współudziale Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Mońkach, Monieckiego Ośrodka Kultury, parafii Matki Boskiej Częstochowskiej i Świętego Kazimierza w Mońkach, KP PSP w Mońkach, KP Policji w Mońkach, portalu e-monki i Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Kolejna akcja odbędzie się za tydzień w Goniądzu, a do Moniek zapraszamy na 08 kwietnia 2018 r. do MOK-u w godz. 9:00 – 13:30. W 2018 roku w naszym mieście wydłużyliśmy czas pobierania krwi o poł godziny, czyli do 13.30. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

Prezes ORPCK Andrzej BeczkoFotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2018 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!