e-Monki.pl    

Archiwalne artykuły o Mońkach:

katalog firm powiatu monieckiego

Dzień Babci i Dziadka


27 stycznia uroczyście obchodzono Dzień Babci i Dziadka. Emeryci i renciści spotkali się by spędzić ze sobą kilka miłych godzin.

Na imprezę przybyli dziadkowie i babcie nie tylko z Moniek, ale także z Trzciannego, Knyszyna, Goniądza, Jaświł i Krypna. Wszystkich zebranych powitał Jerzy Grądzki Prezes Związku Emerytów i Rencistów, który życzył przybyłym przede wszystkim zdrowia i pomyślności. Głos zabrali zaproszeni goście Andrzej Daniszewski Starota Moniecki i Zbigniew Karwowski Burmistrz Moniek, a także Józef Popowski były Prezes związku.

Uroczystość rozpoczęła się od występu zaprzyjaźnionych zespół Wrzosy i Pogodna Jesień. Na parkiecie specjalnie zaprezentowały się dwa młodzieżowe zespoły break dance. Każda przybyła babcia otrzymała piękną, czerwoną różę, a na zakończenie części oficjalnej można było skosztować specjalnie na tę okazję upieczonego tortu.

Sponsorami uroczystości byli: Urząd Miejski w Mońkach, Starostwo Powiatowe w Mońkach, Moniecki Ośrodek Kultury, Moniecka Spółdzielnia Mleczarska, Piekarnia REVMOD, Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa. Do dobrej zabawy i tańca zaprosił zespół Klimat.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2023 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć i filmów publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!