e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Niezwykłe przedstawienie w monieckim LO


10 stycznia odbyła się premiera przedstawienia w języku angielskim zatytułowanego "Beauty and the Beast" ("Piękna i Bestia") w wykonaniu członków Koła Teatralnego Liceum, na którą zostali zaproszeni rodzice uczniów, znajomi oraz sympatycy koła.

11 stycznia spektakl został wystawiony przed znacznie większą publicznością. Tym razem to dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie liceum mieli okazję zobaczyć młodzież "w akcji". Przedstawienie spotkało się z dużym uznaniem publiczności, były nawet łzy wzruszenie wśród bliskich, a drobne „potknięcia” kwitowane były uśmiechem.

Nasza przygoda z teatrem rozpoczęła się w 2015 roku. Oprócz ostatniego przedstawienia mamy na swoim koncie następujące spektakle: "Opowieść Wigilijna", "Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków", "Makbet: i "Hamlet" w języku polskim. Co roku do koła dołączają nowi aktorzy, którzy mają możliwość rozwoju swoich pasji i zainteresowań. Z przyjemnością obserwujemy ich rozwój, coraz większą wiarę w siebie, pomysłowość i kreatywność.

Cieszymy się, że możemy sprawiać radość widzom.
Opiekunowie Koła: Barbara Zabłudowska, Małgorzata Sawoń-Masłowska, Renata Szorc, Katarzyna Mońko


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!