e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Studniówka


13 stycznia w sali bankietowej p. Magnuszewskich przy ulicy Kolejowej odbyła się studniówka dla uczniów klas trzecich Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach przy ulicy Szkolnej. Oficjalnie bal studniówkowy otworzył dyrektor szkoły Krzysztof Falkowski. Życzenia pomyślności płynęły również ze strony Starosty Monieckiego Andrzeja Daniszewskiego i Burmistrza Moniek Zbigniewa Karwowskiego.

W tym roku kilkanaście par zatańczyło poloneza. Po sesji zdjęciowej rozpoczął się bal. Do tańca ruszyli uczniowie z nauczycielami. Nieodzownym elementem ślicznych, młodych pań była czerwona bielizna i podwiązka.

Oprawę muzyczną studniówki zapewnił DJ Szymi (Szymon Nitkowski) oraz DJ Patryk – obaj z Grajewa. Posiłki zostały przygotowane przez firmę cateringową Wiesławy Grodzkiej i Tomasza Grodzkiego z miejscowości Górskie Ponikły Stok. Zabawa zakończyła się jak zwykle nad ranem.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!