e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Bezpieczne i szybsze przejście


Z przyjemnością chcę zakomunikować, że inicjatywa społeczna klubu Neptun Mońki w sprawie otwarcia przejścia przy internacie do Pływalni, Orlika i LO została rozpatrzona pozytywnie i doczekaliśmy się udostępnienia bramki.

Dzięki temu wszystkie dzieci z klubu pływackiego, szkoły LO i uczestników zajęć na orliku będą mogli skrócić swoją drogę i zwiększyć bezpieczeństwo. Z przejścia będą mogli korzystać również wszyscy mieszkańcy osiedla Maliny, co będzie dla nich bardzo dużym udogodnieniem.

Chcielibyśmy podziękować: Zarządowi Starostwa Powiatowego w Mońkach za pozytywne rozpatrzenie naszej prośby oraz Panu Krzysztofowi Falkowskiemu, dyrektorowi LO w Mońkach, na którego barki spadło główne zadanie sfinalizowania całego przedsięwzięcia. Dzięki renowacji internatu nasza prośba została wciągnięta do projektu i wykonana w taki sposób, aby była dostosowana również dla osób niepełnosprawnych.

Szczególne podziękowania należą się mieszkańcom, którzy podpisali nasze podanie, gdyż bez ich poparcia i podpisów otwarcie bramki nie doszłoby do skutku. Bramka będzie otwarta w godzinach od 7:00 do 20:00.

Prezes klubu Neptun Mońki - Zbigniew Tekień


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2018 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!