e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Witaj 2018 Roku !


Od piętnastu już lat mieszkańcy Moniek spotykają się w centrum miasta wspólnie witając Nowy Rok przy pokazie sztucznych ogni.

Na godzinę przed północą zaczęli przybywać wszyscy rządni zabawy na świeżym powietrzu, by przywitać nowy 2018 rok. Ponownie miejscem świętowania był skwer im. Gartycha, a dokładniej plac przed Komendą Powiatową Policji.

Zaczęło się od kilku piosenek w wykonaniu monieckiego zespołu disco polo Orlando. Następnie Burmistrz Moniek Zbigniew Karwowski wraz z Przewodniczący Rady Miejskiej Edwardem Klepackim życzyli wszystkim zdrowia i spełnienia marzeń. Wspomniano o inwestycjach, o gazie ziemnym, rewitalizacji i przebudowie Alei Niepodległości.

Nie tylko w tym miejscu bawiono się do rana. Oprócz prywatek i „domówek” w jedynej zabawie sylwestrowej w naszym mieście, zorganizowanej przez Towarzystwo Biebrzańskie Od Nowa uczestniczyło kilkadziesiąt osób.

Redakcja e-Monki.pl wszystkim mieszkańcom miasta, gminy i powiatu życzy: "Przyjemności w dotyku, słodkości w przełyku, szelestu w kieszeni i słońca promieni oraz by rok cały, po prostu był wspaniały."

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2018 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!