e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Szkolne Jasełka


22 grudnia 2017r. w Szkole Podstawowej Nr 1 odbyły się Jasełka pt. "Noc nad Betlejem", które obejrzeli uczniowie, pracownicy szkoły, zaproszeni goście oraz rodzice.

Siostra Monika oraz uczniowie klas trzecich i czwartych przypomnieli nam cudowne wydarzenia betlejemskiej nocy. Dzięki scenografii wykonanej z rozmachem przez siostrę Monikę, ogromnej pomocy i zaangażowaniu rodziców, przenieśliśmy się do czasów narodzenia Pana Jezusa. Młodzi aktorzy w przepięknych strojach, zachwycili i wzruszyli widownię profesjonalną grą.

Na scenie pojawili się: narratorzy, aniołowie, przybysze ze wszystkich kontynentów, żołnierze, pastuszkowie, trzej królowie, Herod, diabeł, śmierć, święta Tereska, święta Faustyna, św. Jan Paweł II, św. Kazimierz Królewicz, św. Albert, św. Franciszek. W role Maryi i Józefa wcielili się Maria Magnuszewska i Bartosz Sykulski. Całość dopełniała piękna oprawa muzyczna oraz kolędy i pastorałki zaśpiewane przez dzieci.

Siostra Monika przygotowała również choreografię i układy taneczne. Jasełka zakończył polonez w wykonaniu aktorów i zaproszonych gości do kolędy "Bóg się rodzi, moc truchleje". Wszystkim zaangażowanym osobom dziękujemy za pracę włożoną w ten niezwykły spektakl.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2018 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!