e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Spotkanie autorskie


23 listopada 2017 roku w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej w Mońkach odbyło się spotkanie z białostocką pisarką Agnieszką Suchowierską, w którym uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Mońkach (kl. Ia oraz kl. IIIa).

Pani Agnieszka Suchowierska ukończyła polonistykę w Filii Uniwersytetu Warszawskiego w Białymstoku. Pracuje jako nauczycielka języka polskiego w jednej z białostockich szkół podstawowych. W wolnych chwilach zajmuje się między innymi pisaniem książek. Jest autorką książki dla dzieci pod tytułem "Mat i świat", laureatką głównej nagrody IBBY 2015 za najlepszą książkę dla dzieci. Książka ta była również nominowana do 23. Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego i zdobyła wyróżnienie.

W 2017 roku ukazała się kolejna książka pani Agnieszki Suchowierskiej pod tytułem „Ada Judytka i zaginiony tałes”. Jest to bardzo mądra książka o tolerancji. Podczas spotkania Autorka opowiadała dzieciom o swojej najnowszej książce oraz o organizacji uroczystości urodzinowych w różnych krajach. Na zakończenie spotkania były kwiaty, podziękowania i podpisywanie książek przez Autorkę.

Barbara Kuprel

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2018 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!