e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Pasowanie na ucznia


Szkoła Podstawowa Nr 2 w listopadzie obchodzi swoje święto. W związku z tym dzisiaj dzieci z klas I złożyły uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły oraz zostały pasowane na pełnoprawnych uczniów.

Na uroczystości ślubowania obecni byli zaproszeni goście –Inspektor Oświaty Mieczysław Klimowicz, Proboszcz Parafii Św. Brata Alberta ks. Henryk Radziewicz oraz Przewodniczący Rady Rodziców Rafał Supiński. Nie mogło też zabraknąć rodziców uczniów z klas pierwszych.

W tym roku do uroczystego ślubowania przystąpiło 75 uczniów z trzech klas pierwszych: klasa Ia - wychowawczyni Pani Barbara Adamczyk, klasa Ib - Pani Krystyna Kolendo i klasa Ic Pani Małgorzata Zajkowska.

Po części oficjalnej, na której nastąpiło uroczyste ślubowanie i pasowanie na uczniów, "pierwszaki" zaprezentowały krótką część artystyczną, przygotowaną pod kierunkiem swoich Pań. Na koniec uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki - przygotowane przez uczniów i wychowawców ze świetlicy szkolnej. Następnie pierwszoklasiści wraz z rodzicami udali się na słodki poczęstunek i pierwszą szkolną dyskotekę.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2018 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!