e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Koncert muzyka i pisarza


6 listopada na zaproszenie Biblioteki Publicznej w Mońkach z krótkim koncertem wystąpił znany kompozytor i piosenkarz Tomasz Szwed.

Tomasza Szweda chyba nikomu nie trzeba przypominać - autor, kompozytor, piosenkarz, psychoterapeuta. Ceniona postać polskiej sceny muzycznej. Na estradzie od 1978 roku. Wszyscy go jednak pamiętamy z występów na scenie na Pikniku Country. W jego repertuarze znajduje się również anglosaska muzyka tradycyjna, blues, bluegrass, folk, a także muzyka celtycka.

Gość "dość szybko zaprzyjaźnił się z publicznością" za pomocą nastrojowych piosenek opowiadał o codzienności, ludzkim doświadczeniu, widzeniu świata z perspektywy zwykłego człowieka.

Tomasz Szwed zagości jeszcze w niektórych miejscowościach powiatu monieckiego, tym razem spotkania odbędą się w ramach wydanej nowej książki dla najmłodszych. Koncert był możliwy w ramach projektu Biblioteki Publicznej i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


   od początku

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2018 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!