e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Dzień seniora


21 października w Monieckim Ośrodku Kultury uroczyście obchodzono Dzień Seniora. Emeryci, renciści i zaproszeni goście spotkali się by spędzić ze sobą kilka miłych godzin, a przede wszystkim pożegnać byłego Prezesa Józefa Popowskiego, który od osiemnastu już lat pełnił tę funkcję.

Wszystkich zebranych powitał Jerzy Grądzki – nowowybrany Przewodniczący Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Mońkach, który złożył seniorom najlepsze życzenia długich lat w zdrowiu i radości. Do życzeń przyłączyli się Burmistrz Moniek Zbigniew Karwowski, Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Roman Klepadło, były Prezes ZERiI Józef Popowski oraz Dyrektor MOK Dariusz Gwiazda.

Na Dzień Seniora przybyli członkowie z siedmiu gmin powiatu monieckiego. Warto wspomnieć, że w Mońkach jest około 1400 emerytów i rencistów. Zespół Wrzosy odśpiewał Józefowi Popowskiemu sto lat, na twarzy którego widać było wzruszenie.

Na takiej imprezie nie mogło zabraknąć wspólnie odśpiewanego hymnu emerytów. Po części oficjalnej przyszedł czas na część nieoficjalną. Do wspólnej zabawy zaprosił moniecki zespół Klimat.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!