e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Entuzjaści nowoczesnych technologii


Jak nowocześnie uczyć? Jak nawiązywać dobre relacje? Odpowiedzi na to pytanie szukało ponad stu nauczycieli z województwa podlaskiego uczestniczących w konferencji w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach. Celem "Podlaskich Eduinnowacji 2017" było zaprezentowanie uczestnikom nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań stosowanych w edukacji na miarę XXI wieku.

"Rozwiązania LEGO® Education w nauczaniu", "Nauka programowania to nie czarna magia. Jak robot Photon pomaga przełamywać bariery w nauce?", "Druk 3 D w edukacji", "Media społecznościowe w edukacji - czyli dlaczego nowe narzędzia pozwalają na realizację uniwersalnych celów?", "Programować każdy może! Lekcje robotyki w szkołach", "Zaprogramuj się na innowacje - Lekcja programowania robotów z wykorzystaniem LEGO", "Google Classroom – innowacyjne podejście do nauczania, czyli jak usprawnić warsztat nauczyciela XXI wieku", "Ja i Ty, czyli dlaczego w nauce chodzi głównie o relacje?", "Wyjdź poza schemat- warsztaty pracy twórczej z uczniem", "Matematyka bez reszty interaktywnie. Nowa jakość nauczania - programy multimedialne na monitorach dotykowych", "Jak skutecznie wykorzystać ozobota w edukacji?" – to niektóre z zaproponowanych uczestnikom wykładów i warsztatów.

Gościem specjalnym konferencji był Przemysław Staroń - psycholog i kulturoznawca, trener kreatywności, który prowadził zajęcia dotyczące relacji międzyludzkich.

"Podlaskie Eduinnowacje 2017" - to jedyna tego typu konferencja w województwie podlaskim. Następna planowana jest w przyszłym roku, również w Mońkach.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2018 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!