e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

40-lecie DPS


8 września mieszkańcy i pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Mońkach świętowali 40-lecie powstania placówki. Z tej okazji odbyła się uroczysta Msza Święta i spotkanie pracowników, mieszkańców i zaproszonych gości.

Mszę Świętą odprawił ks. Artur Jurczak, kapelan monieckiego DPS, który także poświęcił pamiątkową tablicę umieszczoną przy głównym wejściu do domu pomocy społecznej. Następnym punktem było spotkanie, podczas którego dyrektor DPS Alicja Zawistowska przedstawiła historię domu i wręczyła podziękowania pracownikom i mieszkańcom. Specjalne podziękowanie otrzymała Pani Stanisława, która w DPS w Mońkach mieszka od 25 lat.

Mieszkańcy nie szczędząc ciepłych słów odwzajemnili podziękowanie i wręczyli kwiaty Pani dyrektor. Podczas uroczystości obecny był także pierwszy dyrektor DPS w Mońkach Pan Kazimierz Laskowski (1999-2005).

Gratulacje, podziękowania i życzenia na dalsze lata pracownikom i mieszkańcom złożyli Wicewojewoda Podlaski Jan Zabielski, Starosta Moniecki Andrzej Franciszek Daniszewski, Przewodniczący Rady Powiatu Dariusz Jaworowski, Burmistrz Moniek Zbigniew Karwowski, Mirosław Paniczko (Starosta Moniecki w latach 1999-2006), a także przedstawiciele współpracujących i zaprzyjaźnionych instytucji.

Nie zabrakło okolicznościowego tortu, a na zakończenie odbyła się część artystyczna w wykonaniu Timura Slavova. Historia DPS i galeria zdjęć na stronie www.monki.pl
Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!