e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Akcja pobierania krwi okazała się sukcesem


W niedzielę 23 lipca 2017 r. w Monieckim Ośrodku Kultury zorganizowana akcja okazała się wielkim sukcesem, na którą zgłosiło się ponad 120 osób. Tym razem ogłoszona zbiórka odbyła się wspólnie z Fundacją Honorowych Krwiodawców banku PKO BP.

Bank każdemu krwiodawcy ofiarował koszulkę, a dzieci im towarzyszące otrzymywały maskotki. Akcja cieszyła się dużą popularnością wśród dawców krwi. Dziewięć foteli było non stop oblężonych przez krwiodawców. Lekarz zakwalifikował 110 osób do oddania krwi. Zebrano 49,5 litra drogocennego leku.

Podczas wakacji liczba wypadków rośnie, krwiodawcy wyjeżdżają na wakacje, a banki krwi pustoszeją. Moniecka akcja zorganizowana wspólnie z fundacją banku jest szczególnie drogocenna.
Akcję zorganizowano przy współudziale Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Mońkach, Monieckiego Ośrodka Kultury, parafii Matki Boskiej Częstochowskiej i Świętego Kazimierza w Mońkach, portalu e-Monki, Fundacji banku PKO BP i Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!
Prezes ORPCK Andrzej Beczko


   od początku

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2018 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!