e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Dni Moniek


Niedzielne popołudnie 23 lipca było dniem największej imprezy plenerowej w naszym mieście. Amfiteatr miejski ponownie gościł wielkie gwiazdy muzyczne. Tak jak w poprzednich latach Dni Moniek zostały podzielone na dwie części.

Pierwszy dzień święta miasta upłynęła pod znakiem sportowych zmagań. Punktualnie o godzinie dziesiątej odbyły się aż trzy turnieje: Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Moniek, Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej, Turniej Szachowy im. Stanisława Rasia o Puchar Burmistrza Moniek.

Drugi dzień Dni Moniek rozpoczął się mszą świętą w intencji mieszkańców Miasta i Gminy Mońki w kościele św. Brata Alberta Chmielowskiego. Następnie impreza przeniosła się do
Amfiteatru Miejskiego przy Alei Niepodległości.

Tam animatorzy z firmy Fast Quad przygotowali specjalny program dla najmłodszych. Dla seniorów natomiast, nie mogło też zabraknąć występów zespołów: Pogodnej Jesieni i Wrzosów. Jak co roku tradycyjnym punktem imprezy było rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą posesję, balkon i zagrodę wiejską oraz specjalny występ Monieckiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej. Tak jak w poprzednich latach nie mogło zabraknąć gości z Litwy, współpracujących z władzami naszego miasta.

Prócz interesującego pokazu iluzjonisty Łukasz Grant, na scenie amfiteatru zobaczyliśmy i usłyszeliśmy zespoły wokalne różnego rodzaju od disco polo aż po rock: Miami, Stary Port Białystok i Nocna Zmiana Bluesa. Tegoroczną gwiazdą, która wystąpiła na Dniach Moniek był zespół Formacja Nieżywych Schabuff.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2018 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!