e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Kolizja dwóch aut


18 lipca na skrzyżowaniu ulicy Wyzwolenia i Alei Niepodległości w Mońkach, samochód osobowy marki Land Rover uderzył w bok samochodu marki Ford.

Do niegroźnego wypadku samochodowego doszło po godzinie siódmej rano, na skrzyżowaniu ulicy Wyzwolenia i Alei Niepodległości w Mońkach. Kierowca kierujący samochodem Ford na białostockich numerach, jadący ulicą Wyzwolenia, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu Aleją Niepodległości samochodowi Land Rover, w wyniku czego doszło do wypadku drogowego.

Na miejsce zdarzenia przybyły dwie jednostki straży pożarnej, dwie jednostki policja i karetka pogotowia. W obu autach nie wybuchły poduszki powietrzne (może ich nie było) i nikomu nic się nie stało.

Co roku na tym skrzyżowaniu dochodzi do kolizji i corocznie sprawcami czynów są kierowcy na obcych numerach rejestracyjnych.Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2018 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!