e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

VII Rock na Bagnie za nami

Przy bardzo dynamicznie zmieniającej się pogodzie, raz w deszczu a raz (rzadziej) w słońcu, w dniach 30.06-01.07.2017 odbyła się w Goniądzu VII edycja festiwalu Rock na Bagnie.

Deszcz nie wystraszył publiczności, która tłumnie ściągnęła nad Biebrzę z całego kraju a nawet zagranicy. Nie ma się jednak co dziwić, gdyż Rock na Bagnie jest już obecnie jednym tchem wymieniany wśród najważniejszych festiwali w Polsce w parze m.in z Jarocinem. Na scenie zobaczyliśmy m.in: ARMIĘ, LAO CHE, SZTYWNY PAL AZJI, FARBEN LEHRE, SEXBOMBĘ, oraz zagranicznych gości: DZIECIUKI (Białoruś) i BOOZE AND GLORY ( Wielka Brytania).

Łącznie na scenie zaprezentowało się 30 zespołów. Oprócz koncertów odbyły się spotkania z autorami książek i znanymi muzykami (m.in ze Zbigniewem Krzywańskim z zespołu REPUBLIKA i znanym dziennikarzem muzycznym Leszkiem Gnoińskim), projekcje filmów, wystawy, zawody sportowe... Natomiast w centrum Goniądza przez cały czas festiwalu trwał jarmark lokalnej żywności cieszący się dużą popularnością wśród festiwalowiczów.

Wsparcia festiwalowi udzieliło m.in Starostwo Powiatowe w Mońkach, Urząd Miejski w Goniądzu i Urząd Marszałkowski.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2018 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!