e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Ostatnie pobieranie krwi w tym roku


W tym roku w naszym mieście zakończyliśmy pobieranie krwi w niedzielę 11.12.2016 r.. Akcja zorganizowana była w Monieckim Ośrodku Kultury w godzinach 09.00 do 13.00. Przybyło ponad 60 krwiodawców. Lekarz zakwalifikował 53 osób do oddania krwi. Zebraliśmy ponad 23 litry drogocennego leku. Dzięki tym wspaniałym darczyńcom, chorzy oczekujących na krew będą mogli spędzać święta w domu. Wdzięczności chorych oczekujących na krew nie da się wyrazić. Niech serca krwiodawców będą dumne i pełne radości bo dzięki ich ofiarności do wielu domów tego Bożego Narodzenia zawita szczęście. Serdecznie dziękuję za wspaniały dar serca.

W tym roku w Mońkach udało się pobrać ponad 300 litrów krwi. Dokładną ilość podamy w późniejszym okresie.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia wszystkim krwiodawcom składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery rodzinnej, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia, poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia towarzyszy Państwu przez cały Nowy Rok. Wszystkim mieszkańcom powiatu życzymy zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Akcję zorganizowano przy współudziale Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Mońkach, parafii Matki Boskiej Częstochowskiej i Świętego Kazimierza w Mońkach Monieckiego Ośrodka Kultury, portalu e-Monki i Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!
Prezes OR PCK Andrzej BeczkoFotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!